Отримання дублікатів свідоцтв

Отримання дублікатів свідоцтв

Інколи навіть вдома можна загубити той чи інший важливий документ. Що вже говорити про процес переїзду в іншу країну, який для багатьох є стресовою ситуацією.

Втрата важливого документа не стане критичною проблемою, якщо ви заздалегідь зробите його дублікат.

Важливо! Дублікат – це не копія, яка потребує підтвердження оригіналом у певних випадках. Цей документ володіє тими ж властивостями, що й сам оригінал.

Декілька прикладів ситуацій, коли вам згодиться дублікат документа:

втрата оригінала свідоцтва;
серйозне пошкодження документа (наприклад, пошкодження місць, де вказані основні дані);
коли потрібно подати іноземним органам документ зі свіжою датою оформлення.

Фахівці компанії «Мальва» проконсультують вас щодо отримання дублікату та забезпечать повний супровід у ході всієї процедури. Результат – дублікат свідоцтва, оформлений згідно з усіма правилами. Наші фахівці допомогли пройти цю процедуру уже більше тисячі клієнтам: ми знаємо без перебільшення все про цю документацію!

Далі наші фахівці можуть допомогти вам отримати апостиль (підтвердження відповідності документа міжнародним нормам). Без цього штампу дублікат свідоцтва буде недійсним за кордоном, навіть якщо був коректно оформлений.

За необхідності ми також можемо перекласти дублікат та легалізувати його. Таким чином, ви отримаєте документацію, яку зможете гарантовано успішно використовувати за кордоном.

Ми виконуємо свою роботу за мінімальної участі клієнта. Просто надайте нам оригінал і покладіться на агенцію «Мальва»!

Контакти:

  • Via Giovanni Porzio, 3b Napoli NA, Italy
  • +39-081-787-5568
  • support@malvanapoli.com