Довідка про несудимість

Довідка про несудимість

Довідка про несудимість – документ, який є підтвердженням того, що людина за своє життя не «завинила» перед законом. Його часто просять додати до пакету документів як в українських реаліях, так і за кордоном. Наприклад, без довідки про несудимість не обійтися при влаштуванні на роботу, усиновленні дитини і так далі. Словом, скрізь, де відповідні органи хочуть переконатися в тому, що мають справу з добросовісною людиною без «заплямованого» минулого.

Якщо ви перебуваєте в іншій державі, скоріш за все, вам знадобиться цей документ у наступних випадках:

отримання громадянства;
відкриття візи;
оформлення пакетів документів до державних установ та організацій;
працевлаштування.

Це далеко не весь список. Висновок, який варто для себе зробити: довідка про несудимість – документ, який просять у людини часто, тому краще отримати його, навіть якщо конкретно зараз немає нагальної потреби. Якщо ви виїжджаєте за кордон, колись ця довідка та й згодиться.

Вам допоможе її оформити агенція «Мальва». Фахівці компанії оформлять документ згідно з усіма міжнародними правилами. Підтвердженням цього стане апостиль – штамп, який засвідчує відповідність довідки загальноприйнятим вимогам. Апостиль ми також допомагаємо успішно отримати.

Також агенція «Мальва» може перекласти для вас документ, наприклад, з української мови та італійську. Словом, наша компанія готова надати комплексну послугу, яка звільнить вас від безлічі рутинних завдань.

Контакти:

  • Via Giovanni Porzio, 3b Napoli NA, Italy
  • +39-081-787-5568
  • support@malvanapoli.com