Підготовка документів

Підготовка документів

Ми, агенція «Мальва» у своїй роботі протягом довгого часу контактували з Італією та місцевими реаліями. Підсумовуючи цю роботу, ми можемо сказати, що складно знайти європейську країну, де б до документації ставилися більш прискіпливо. Італійці хочуть, аби кожна літера та відступ були бездоганними, а кожна довідка відповідала великому списку міжнародних та місцевих вимог.

Ми чули від багатьох своїх клієнтів, що вони спочатку хотіли займатися підготовкою документації самостійно. Начебто в інтернеті є безліч джерел, де перераховані вимоги, тож чому б і ні? Результатом таких спроб ставали відмови у консульстві, префектурі, витрачені нерви та час.

Агенція «Мальва» закликає вас користуватися послугами професіоналів. Ми можемо вам допомогти, наприклад, за наступних умов:

ви отримуєте дозвіл на постійне проживання;
відкриваєте власну компанію;
отримуєте громадянство;
працевлаштовуєтеся вперше або змінюєте місце роботи;
оформлюєте шлюб;
перевозите дітей до іншої країни.

Інформуємо вас: у кожному з перерахованих випадків потрібно дотримуватися десятків вимог, багато з яких не лежать на поверхні, а про них знають лише люди з досвідом. Саме такі фахівці працюють у нашій агенції.

Тож якщо вам потрібно підготувати пакет документів, доручіть цю роботу нам, зекономте власний час та витратьте його на щось більш приємне!

Контакти:

  • Via Giovanni Porzio, 3b Napoli NA, Italy
  • +39-081-787-5568
  • support@malvanapoli.com