Кваліфікована правова допомога

Кваліфікована правова допомога

Закони – річ складна. Їх багато, часто вони написані незрозумілою мовою, що створює проблеми середньостатистичній людині. Інколи буває складно розібратися у законодавстві власної країни, що вже тут казати про закони іншої держави!

Речі, які дозволені у нас, можуть бути забороненими за кордоном. Не маючи уявлення про місцеве законодавство, ви можете не скористатися можливостями, які для вас призначені: наприклад, пільги, податкові канікули і таке інше.

Висновок: потрібно користуватися послугами професійних юристів. Навіть якщо ви тільки починаєте мати справу з іншою державою, і у вас не виникає наразі питань, розмова з фахівцем буде корисною: ви можете отримати детальну консультацію, завдяки чому будете знати, до чого потрібно бути готовим. А вже в ситуаціях, коли у вас з’являються певні сумніви та побоювання, юридична допомога – це не забаганка, а об’єктивна необхідність.

Юристи агенції «Мальва» до ваших послуг! Ми можемо, наприклад, допомогти вам у наступних няпрямках:

арбітраж;
цивільні справи;
кримінальні справи;
спірні ситуації при взаємодії з державними структурами;
питання заборгованості;
суперечки в сфері трудового права;
складання позовів та скарг;
оформлення заяв.

Це лише приклади. Насправді ж фахівці агенції «Мальва» готові допомогти вам у будь-якому питанні, що стосується юриспруденції. Можете покластися на наших юристів. Середній досвід роботи фахівців «Мальва» – 10 років. Кожен з них знає у найменших деталях як українське, так і італійське законодавство. Ви в надійних руках!

Контакти:

  • Via Giovanni Porzio, 3b Napoli NA, Italy
  • +39-081-787-5568
  • support@malvanapoli.com