Шлюб у Італії

Шлюб у Італії

Плануєте оформити шлюб в Італії? Що ж, вітаємо! Проте приготуйтеся до того, що ця процедура дещо відрізняється від українського варіанту. Саме тому ми рекомендуємо скористатися допомогою фахівців, які бездоганно знають усі тонкощі італійського законодавства.

По всіх питаннях стосовно законодавства вас проконсультують фахівці агенції “Мальва”, а саме:

допоможуть зібрати та підготувати документи, аби з першого разу успішно подати пакет;
проведуть консультації щодо звернення в консульство;
допоможуть легалізувати документи в префектурі;
проконсультують щодо перекладу та апостилю;
нададуть будь-які інші консультації, які стосуються оформлення шлюбу в Італії. Ми гарантуємо повний супровід протягом усього процесу.

Скориставшись нашими послугами, ви зекономите час та сили, що дозволить уникнути неприємних ексцесів. Тому що невелика помилка в оформленні документації або перекладів може значно відтермінувати момент успішного завершення процедури оформлення.

Фахівці «Мальва» готові до будь-яких ситуацій, які можуть виникнути в процесі. Ми передбачили абсолютно все, дійсно все. Велика кількість подружніх пар переконалися у нашому професіоналізмі та відповідальному ставленні до справи.

Готуючись до важливого моменту у вашому житті, концентруйтеся лише на приємних речах. Рутину документів та бюрократичні процеси залиште нам!

Контакти:

  • Via Giovanni Porzio, 3b Napoli NA, Italy
  • +39-081-787-5568
  • support@malvanapoli.com