Громадянство в Італії

Громадянство в Італії

Отримання громадянства іншої країни – це завжди непросто, адже є низка тонкощів з точки зору законодавства, потрібно бездоганно дотримуватися процедури та витратити масу часу на підготовку документації.

Недивно, що за таких умов багато людей отримують відмови або змушені витрачати значно більше часу на це завдання, ніж потрібно було б при коректному проходженні процедури.

Аби гарантувати собі максимально високі шанси на оперативне отримання громадянства, скористайтеся послугами професіоналів. Агенція «Мальва» готова забезпечити вам повний супровід протягом отримання громадянства Італії.

Чим ми вам допоможемо:

проведемо попередню консультацію перед початком процедури;
допоможемо підготувати документи, зібрати потрібний пакет;
допоможемо адаптувати документацію під міжнародні стандартизовані норми (апостиль);
допоможемо з перекладом документації (це дуже важливий момент, адже лише на 100% правильно перекладені дані приймає Міністерство);
надамо юридичні консультації;
допоможемо вийти з форс-мажорних ситуацій під час отримання громадянства, якщо такі виникнуть, – наші фахівці готові до будь-якого розвитку подій та знають, як вирішити ту чи іншу проблему.

Наша кінцева мета – італійський паспорт у ваших руках та задоволення від швидкої процедури оформлення. Звісно, останнє слово завжди за Міністерством. Проте практика показує, що за правильного підходу, який ми гарантуємо, «запинки» виникають дуже й дуже рідко.

Агенція «Мальва» вже допомогла отримати громадянство тисячі клієнтам. Приєднуйтеся до щасливих власників паспорта Італії!

Контакти:

  • Via Giovanni Porzio, 3b Napoli NA, Italy
  • +39-081-787-5568
  • support@malvanapoli.com